Ambasada brytyjska patronem IMF 2019

Ambasada Wielkiej Brytanii objęła honorowym patronatem International Mining Forum. Wcześniej partnerem konferencji została ambasada australijska.

Objęcie honorowym patronatem międzynarodowego forum wymiany wiedzy i doświadczeń przez ambasady: brytyjską i australijską podnosi prestiż i rangę tego wydarzenia. Przyczyni się także do rozpowszechnienia informacji o podjętych działaniach w zakresie bezpieczeństwa i efektywności wydobycia w oparciu o przemysł 4.0.

Głównym organizatorem IMF 2019 jest Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Górnictwa oddział Rybnik. Jastrzębska Spółka Węglowa już po raz drugi została gospodarzem tej prestiżowej konferencji, natomiast spółka JSW Innowacje jest partnerem merytorycznym imprezy. Konferencja ma być platformą wymiany myśli naukowej i praktycznych inżynierskich rozwiązań z udziałem przedstawicieli firm i instytucji z Polski, Europy i świata.

Wszystkim zainteresowanym przypominamy IMF 2019 rusza 11. kwietnia w MCK - w Katowicach. 12. kwietnia także zapraszamy do Katowic oraz do Jastrzębia (do obiektów Grupy JSW).